Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Tenisové rakety

A74/159

Tomáš Bím (1946)

TENISOVÉ RAKETY

1983
Barevná litografie, 54x37,3 cm. Uprostřed pod tiskovou plochou tužkou číslováno 51/100 a signováno. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč