A74/159
Tomáš Bím (1946)
TENISOVÉ RAKETY
1983
Barevná litografie, 54x37,3 cm. Uprostřed pod tiskovou plochou tužkou číslováno 51/100 a signováno.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč