A74/160
Radek Pilař (1931-1993)
RUMCAJS
1980
Barevná litografie na papíru, tisková plocha 47x38 cm. Vlevo dole tužkou značeno "aut. t.", uprostřed tužkou "Honzíkovi", vpravo dole tužkou signováno a datováno "Radek Pilař 80".
Rámováno, zaskleno.
Radek Pilař byl významný představitel českého výtvarného umění. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě, režii. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vlastimila Rady.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč