Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Rumcajs

A74/160

Radek Pilař (1931-1993)

RUMCAJS

1980
Barevná litografie na papíru, tisková plocha 47x38 cm. Vlevo dole tužkou značeno "aut. t.", uprostřed tužkou "Honzíkovi", vpravo dole tužkou signováno a datováno "Radek Pilař 80". Rámováno, zaskleno.

Radek Pilař byl významný představitel českého výtvarného umění. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě, režii. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vlastimila Rady.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč