A74/183
Ludvík Kundera (1920-2010)
Různí autoři
KAREL HYNEK MÁCHA OČIMA GRAFIKŮ III.
1986
Vel. 4°, 30x21 cm. 11 původních grafických listů, převážně lepty a suché jehly, autoři: A. Beran, O. Čechová, F. Doležal, R. Fila, D. Chatrný, J. Jíra, O. Kulhánek, P. Sukdolák, J. Šerých, K. Valter a H. Wernischová. Všechny grafiky jsou signovány, některé i datovány / číslovány. Průvodní slovo Ludvík Kundera + Máchova báseň Aniž křičte, že vám stavbu bořím, volné listy v lepenkové obálce. Vydal ke 150. výroční vydání Máje a úmrtí K. H. Máchy na ručním papíru Josef Stejskal v Poličce roku 1986 v počtu 80 ručně číslovaných výtisků a několika autorských výtisků, tento exemplář je značen "A. T.".
Výborný stav.
Vydražená cena: 5 600 Kč