Hlavní stránka > Aukce > 74. Médium Papír > Pražský motiv

A74/211

Rudolf Laffar

PRAŽSKÝ MOTIV

30. - 40. léta 20. stol.
Bromostříbrná fotografie na matném papíru Agfa-Brovira, původní autorská zvětšenina, 23,8x18 cm. Verso značeno autorským razítkem. Dobově paspartováno, recto na paspartě vpravo dole sign. tužkou "Laffar".

Rudolf Laffar - pražský amatérský fotograf činný ve 30. a 40. letech 20. století, jeho ateliér sídlil na adrese Praha VII., 1290 - U parního mlýna.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč