Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Deset litografií z Prahy 1914 a 1915

A75/011

Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)

DESET LITOGRAFIÍ Z PRAHY 1914 A 1915

1914,1915
Soubor deseti litografií, 30x42 cm, datováno v tisku, signováno tužkou pod tiskovou plochou "Jar. Stretti Zamponi".

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč