Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Šest barevných litografií

A75/012

František Ketzek (1906-1978)

ŠEST BAREVNÝCH LITOGRAFIÍ

1943
Šest volně ložených listů barevných litografií 34x29 cm uložených ve složce z tvrdého papíru. Každá litografie je pod obrazovou plochou tužkou signována a datována "Ketzek 43". Vytiskl grafický závod Toela v Praze III. Tento exemplář má č. 130. Pod číslem exempláře podpis vydavatele Štorcha-Mariena.

Český malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor, operetní libretista, příležitostný filmový herec.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 1 600 Kč