Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Album Frant. Kupky-Úvodní studie K. E. Schmidta

A75/015

František Kupka (1871-1957)

ALBUM FRANT. KUPKY-ÚVODNÍ STUDIE K. E. SCHMIDTA

Vel. 2°, 43x29 cm. Volné listy v papírových deskách, celkem 33 reprodukcí Kupkových děl, některé na společném listu. Obálka s úvodní studií Karla Eugena Schmidta a obsahem (roztržena, s ohnutými rohy a roztřepenými okraji). Vydal Jindřich Levý v Čáslavi, nedatováno, tisk V. Neubert, Praha-Smíchov. Dobrý stav, některé listy lehce ušpiněny, mírně roztřepené rohy. Obal z tvrdého papíru poškozen.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 6 500 Kč