Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Ilustrace ze Starého zákona

A75/017

ILUSTRACE ZE STARÉHO ZÁKONA

16./17. stol.
Dvě ilustrace ze Starého zákona: Zničení Sodomy, 14x15 cm (25,5x26,5 cm), paspartováno, plexisklo. Zadní strana značeno tužkou: dřevoryt, neznámý Němec, pravděpodobně norimberské školy, počátek 16. stol. Knižní ilustrace. Přijetí Eliášovy oběti, dřevoryt, 12,5x17 cm (25x25,5 cm), Výřez stránky se zbytkově zachovaným českým textem, paspartováno.

Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydražená cena: 900 Kč