A75/030
Eduard Gurk (1801-1841)
KORUNOVACE KAROLINY AUGUSTY V ROCE 1825
1825
Kolorovaný lept na papíru, tisková plocha 25x37 cm (velikost s rámem 42,5x49 cm), signováno dole uprostřed "E. Gurk del sculp. et edidit.". Korunovace Karoliny Augusty v roce 1825 (Solennis Introitus Augustifssimae Imperatricis CAROLINA AUGUSTA Dum Posonii XXV. Septembris MDCCCXXV.).
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Eduard Gurk byl rakouský malíř, představitel biedermeieru.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč