Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Soumrak z Františkova nábřeží

A75/046

František Tavík Šimon (1877-1942)

SOUMRAK Z FRANTIŠKOVA NÁBŘEŽÍ

1916
Barevný lept na papíru, 14x16 cm, zn. vlevo dole razítkem "TFŠ" a červenou tužkou psaným č. "35.", vpravo dole tužkou sign. "T. F. Šimon". Ze sbírky 12 barevných leptů Hradčany, vydané Arturem Novákem v Praze roku 1916. V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 262. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Papír částečně skvrnitý.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč