A75/046
František Tavík Šimon (1877-1942)
SOUMRAK Z FRANTIŠKOVA NÁBŘEŽÍ
1916
Barevný lept na papíru, 14x16 cm, zn. vlevo dole razítkem "TFŠ" a červenou tužkou psaným č. "35.", vpravo dole tužkou sign. "T. F. Šimon". Ze sbírky 12 barevných leptů Hradčany, vydané Arturem Novákem v Praze roku 1916. V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 262.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Papír částečně skvrnitý.
Vydražená cena: 5 000 Kč