A75/049
Jan Novopacký (1821-1908)
VESNICKÁ STUDNA
1868
Kresba tužkou na papíru, 39,5x27,7 cm (54,5x41,5 cm), signováno tužkou vlevo dole "Jan Novopacký".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč