A75/050
Karel Vítězslav Mašek (1865-1927)
HLEDÁNÍ ODPOVĚDI
Lavírovaná kresba tuší, běloba na papíru, 37x25,5 cm (44,5x58 cm), signováno ve spodní části obrazové plochy. Publ.: Adam Hnojil, V zajetí vášně-Sbírka Patrika Šimona, Olomouc 2004, s. 314-315. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Karel Vítězslav Mašek byl český malíř, architekt, ilustrátor a vysokoškolský pedagog. Patří mezi významné české představitele symbolismu a secese.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč