Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Národopisný den jihovýchodní Moravy v Uherském Brodě

A75/054

Antoš Frolka (1877-1935)

NÁRODOPISNÝ DEN JIHOVÝCHODNÍ MORAVY V UHERSKÉM BRODĚ

1927 (?)
Barevná litografie na papíru, adjustovaná na kartonu, 65,5x66 cm (78x84 cm). signováno vlevo dole v tisku: "A. Frolka". Původně vydáno jako plakát s nápisem odpovídajícím názvu plakátu. Tiskl: L. Klabusay Spol. s.o.r. Holešov. Adjustováno s oříznutým nápisovým pasem. Číslo soupisu (Holý 1150). Skvrny v tiskové ploše.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 4 000 Kč