A75/054
Antoš Frolka (1877-1935)
NÁRODOPISNÝ DEN JIHOVÝCHODNÍ MORAVY V UHERSKÉM BRODĚ
1927 (?)
Barevná litografie na papíru, adjustovaná na kartonu, 65,5x66 cm (78x84 cm). signováno vlevo dole v tisku: "A. Frolka". Původně vydáno jako plakát s nápisem odpovídajícím názvu plakátu. Tiskl: L. Klabusay Spol. s.o.r. Holešov. Adjustováno s oříznutým nápisovým pasem. Číslo soupisu (Holý 1150).
Skvrny v tiskové ploše.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 4 000 Kč