A75/056
Jaroslav Procházka (1886-1949)
PORTRÉT DÍVKY
nedatováno
Pastel na papíru, 22,6x27,8 cm, sign. tužkou „Jaroslav Procházka“, v levém horním rohu fragment věnování.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 000 Kč