A75/057
Vladimír Sychra (1903-1963)
AKT
1936
Kresba mladé dívky na papíru, 37x22 cm (87x53 cm), signováno a datováno tužkou vpravo dole v obrazové ploše "V. Sychra 36". Verso studie tří dam.
Paspartováno.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 9 500 Kč
Vydražená cena: 9 500 Kč