Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Soubor pěti dřevorytů

A75/063

Josef Váchal (1884-1969)

SOUBOR PĚTI DŘEVORYTŮ

1948, 1945
Barevný dřevoryt č. 1: EX Libris 18x12,2 cm (30x20,5 cm), signováno a datováno v tisku "J.V 48". Barevný dřevoryt č. 2: Máňa Jančáková 11,8x16,4 cm (14,2x22 cm), signováno vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal". Barevný dřevoryt č. 3: EX Libris K. Sedláčka 13,5x9 cm (21x16,5 cm), signováno a datováno v tisku "Váchal 45". Barevný dřevoryt č. 4: EX Libris Máni Jančákové 11,5x10,5 cm (15,5x14,5 cm), signováno a datováno tužkou pod tiskovou plochou "J. Váchal 30". Černobílý dřevoryt: Dynamit 12x10 cm (14,2x10,8 cm). Signováno v tisku "J.V" a současně signováno tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "J. Váchal".

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč