Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Dívka na modrém pozadí

A75/079

Bohumil Sláma (1913-1983)

DÍVKA NA MODRÉM POZADÍ

Pastel na papíru, 61x44 cm (77x60 cm), signováno vlevo dole v obrazové ploše "B. Sláma". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Výtvarník, akademický malíř. Ve Zlíně působil jedenáct let v dělnických profesích. V roce 1986 vystavoval ve Zlíně své obrazy a pastely.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč