A75/080
Bohumil Sláma (1913-1983)
DÍVKA NA ČERVENÉM POZADÍ
Pastel auf Papier, 61x44 cm (77x60 cm), signováno vlevo dole v obrazové ploše "B. Sláma". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Výtvarník, akademický malíř. Ve Zlíně působil jedenáct let v dělnických profesích. V roce 1986 vystavoval ve Zlíně své obrazy a pastely.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč