A75/103
SV. ANTONÍN PADUÁNSKÝ
Španělsko, pol. 18. stol.
Olej na plátně, 37x49,5 cm. Rámováno ve štukovém zlaceném rámu.
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
A75/103
Španělsko, pol. 18. stol.