Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Sv. Antonín Paduánský

A75/103

SV. ANTONÍN PADUÁNSKÝ

Španělsko, pol. 18. stol.
Olej na plátně, 37x49,5 cm. Rámováno ve štukovém zlaceném rámu. Stav A.

Vyvolávací cena: 24 000 Kč