Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Madonna podle Giovani Battisty Salviho zvaného Sassoferrato (1609-1685)

A75/105

Neznámý autor

MADONNA PODLE GIOVANI BATTISTY SALVIHO ZVANÉHO SASSOFERRATO (1609-1685)

1898
Olej na plátně, 46x36,5 cm, rámováno ve zlaceném neorenesančním rámu s korintskými sloupky a plastickými vlysy. Značeno vlevo dole "n. SASSOFERRATO 1605 -1685". Vpravo dole "C. v. Mully 1898". Stav A.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč