A75/105
Neznámý autor
MADONNA PODLE GIOVANI BATTISTY SALVIHO ZVANÉHO SASSOFERRATO (1609-1685)
1898
Olej na plátně, 46x36,5 cm, rámováno ve zlaceném neorenesančním rámu s korintskými sloupky a plastickými vlysy. Značeno vlevo dole "n. SASSOFERRATO 1605 -1685". Vpravo dole "C. v. Mully 1898".
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč