A75/106
Neznámý autor
MADONA ANNUNCIATA
19. stol.
Olej na plechu, 62x46,5 cm. Rámováno, zlacený řezbovaný rám.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč
A75/106
19. stol.