Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Portrét dámy v čepci

A75/107

Neznámý autor

PORTRÉT DÁMY V ČEPCI

17./18. stol.
Olej na dubové desce, 40x34 cm. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 22 000 Kč