A75/107
Neznámý autor
PORTRÉT DÁMY V ČEPCI
17./18. stol.
Olej na dubové desce, 40x34 cm. Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 22 000 Kč
Vydražená cena: 22 000 Kč
A75/107
17./18. stol.