Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Dívčí portrét

A75/108

Natale Schiavoni (1778-1858)

DÍVČÍ PORTRÉT

Busta dívky s perlovým okružím na čele. Olej na plátně, 58x69 cm. Sign. vpravo dole "N. Schiavoni". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 48 000 Kč