A75/108
Natale Schiavoni (1778-1858)
DÍVČÍ PORTRÉT
Busta dívky s perlovým okružím na čele. Olej na plátně, 58x69 cm. Sign. vpravo dole "N. Schiavoni". Rámováno. Stav B.
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
A75/108