Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Měsíční krajina

A75/112

Johann Jakob Schillinger (1750-1829)

MĚSÍČNÍ KRAJINA

kolem 1790
Kvaš na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole v obrazové ploše. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Publ.: Adam Hnojil, V zajetí vášně-Sbírka Patrika Šimona, Olomouc 2004, s. 115. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč