A75/112
Johann Jakob Schillinger (1750-1829)
MĚSÍČNÍ KRAJINA
kolem 1790
Kvaš na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole v obrazové ploše. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Publ.: Adam Hnojil, V zajetí vášně-Sbírka Patrika Šimona, Olomouc 2004, s. 115.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč