A75/114
Carl Hilgers (1818-1890)
ZIMNÍ KRAJINA
1855
Olej na plátně, 28x40 cm, sign. a dat. vpravo dole "C. Hilgers 1855", verso značeno "C. Hilgers. 1855". Rámováno.
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Vydražená cena: 22 000 Kč
Vydražená cena: 22 000 Kč