Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Dva přístavy

A75/115

Charles Euphrasie Kuwasseg (1838-1904)

DVA PŘÍSTAVY

Soubor dvou obrazů olej na plátně, 48,5x83,5 cm, oba exempláře signovány vpravo dole. Rámováno.

Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Vydražená cena: 49 000 Kč