A75/115
Charles Euphrasie Kuwasseg (1838-1904)
DVA PŘÍSTAVY
Soubor dvou obrazů olej na plátně, 48,5x83,5 cm, oba exempláře signovány vpravo dole. Rámováno.
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Vydražená cena: 49 000 Kč
Vydražená cena: 49 000 Kč