Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Romantická krajina

A75/116

Neznámý autor

ROMANTICKÁ KRAJINA

Pol. 19. stol.
Olej na plátně, 69x55 cm, blondel rám. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč