A75/116
Neznámý autor
ROMANTICKÁ KRAJINA
Pol. 19. stol.
Olej na plátně, 69x55 cm, blondel rám.
Stav restaurováno.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč
A75/116
Pol. 19. stol.
Stav restaurováno.