Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Pastorální krajina

A75/118

Otto von Thoren (1828-1889)

PASTORÁLNÍ KRAJINA

Olej na plátně, 41x74 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč