Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Venkovská svatba

A75/119

Władysław Chmieliński (1911-1979)

VENKOVSKÁ SVATBA

Olej na kartonu, 17x24,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, pozlacený ozdobný rám.

Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč