A75/119
Władysław Chmieliński (1911-1979)
VENKOVSKÁ SVATBA
Olej na kartonu, 17x24,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, pozlacený ozdobný rám.
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč