Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Krojovaný pár

A75/129

Eduard Kubíček

KROJOVANÝ PÁR

Olej na kartonu, 47,5x30,5 cm. Signováno vpravo dole v obrazové ploše "Eda Kubíček". Zlacený rám.

Vyvolávací cena: 4 900 Kč