A75/129
Eduard Kubíček
KROJOVANÝ PÁR
Olej na kartonu, 47,5x30,5 cm. Signováno vpravo dole v obrazové ploše "Eda Kubíček". Zlacený rám.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
A75/129