A75/130
Vilém Trsek (1862-1937)
LESNÍ INTERIÉR S HOUBAŘI
1922
Olej na kartonu, 70x90 cm, signováno a datováno vlevo dole v obrazové ploše "V. Trsek 1922".
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 70 000 Kč