A75/131
R. Ducat
MĚSÍČNÁ NOC
19. stol.
Olej na plátně, 68x37 cm. Signováno vpravo dole v obrazové ploše "R. Ducat".
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč
A75/131
19. stol.