A75/133
Augustin Mervart (1889-1968)
VALAŠSKÁ DĚDINA
1958
Olej na plátně, 100,5x71 cm, signováno a datováno vpravo dole v obrazové ploše "Aug. Mervart 58". Rámováno.
Vydražená cena: 46 000 Kč