A75/134
Rudolf Bém / Vratislav Hlava (1874-1955)
VYSOČINA
1944
Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno a datováno v obrazové ploše vpravo dole "Vr. Hlava 1944", ozdobný rám.
Vlastním rodným jménem Rudolf Bém, po první světové válce přijal z vlasteneckých pohnutek jméno Vratislav Hlava, čímž se odkazoval na zemanského předka z matčiny strany.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč