Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Vysočina

A75/134

Rudolf Bém / Vratislav Hlava (1874-1955)

VYSOČINA

1944
Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno a datováno v obrazové ploše vpravo dole "Vr. Hlava 1944", ozdobný rám. Vlastním rodným jménem Rudolf Bém, po první světové válce přijal z vlasteneckých pohnutek jméno Vratislav Hlava, čímž se odkazoval na zemanského předka z matčiny strany.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč