A75/135
Richard von Hagn (1850-1933)
LESNÍ ŘÍČKA
Olej na plátně, rentoilováno, 85x128,5 cm, sign. vlevo dole "Rich. v. Hagn". Rámováno. Verso na rámu torzo rukopisného autorského štítku. Stav B. Krakeláž.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč