Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Vlčí máky

A75/139

Karel Banďouch (1893-1960)

VLČÍ MÁKY

Rozkvetlá horská louka s vlčími máky nad říčním údolím. Olej na plátně, 76x100 cm, signováno vpravo dole "K. Banďouch". Stav A. Poškozený rám.

Karel Banďouch – brněnský malíř, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Schikanedera.

Vyvolávací cena: 17 000 Kč