A75/139
Karel Banďouch (1893-1960)
VLČÍ MÁKY
Rozkvetlá horská louka s vlčími máky nad říčním údolím. Olej na plátně, 76x100 cm, signováno vpravo dole "K. Banďouch". Stav A. Poškozený rám.
Karel Banďouch – brněnský malíř, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Schikanedera.
Vyvolávací cena: 17 000 Kč