A75/164
Alex Beran (1923-2019)
LES
1968
Olej na plátně, 116x92 cm, signováno a datováno vpravo dole v obrazové ploše "Alex Beran 68". Verso na rámu značeno jméno, město, název, velikost a datace.
Byl český malíř, kreslíř a grafik.
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Vydražená cena: 40 000 Kč
Vydražená cena: 40 000 Kč