Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Les

A75/164

Alex Beran (1923-2019)

LES

1968
Olej na plátně, 116x92 cm, signováno a datováno vpravo dole v obrazové ploše "Alex Beran 68". Verso na rámu značeno jméno, město, název, velikost a datace.

Byl český malíř, kreslíř a grafik.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Vydražená cena: 40 000 Kč