A75/202
VYŘEZÁVANÉ RÁMEČKY
Evropa
Konec 19. stol.
Bohatě vyřezávané rámečky na portréty z lipového dřeva zdobeného zlacením. Dvojice rámečku s oválným výřezem - rozměr 23x16cm (výřez 7x5cm). Rámeček s obdélníkovým výřezem - rozměr 44x38cm (výřez 22x18cm).
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč