Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Zrcadlo v biedermeierovém rámu

A75/203

ZRCADLO V BIEDERMEIEROVÉM RÁMU

Rakousko kolem r. 1830
Dřevěný rám dýhovaný ořechovou švartnou s vloženou zlacenou lištou s motivem listovce. 119x85 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč