A75/203
ZRCADLO V BIEDERMEIEROVÉM RÁMU
Rakousko
kolem r. 1830
Dřevěný rám dýhovaný ořechovou švartnou s vloženou zlacenou lištou s motivem listovce. 119x85 cm.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč