Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Lyra

A75/206

LYRA

Francie? 1800 - 1820
Vzácný exemplář nástroje tzv "řecké" lyry, zvané též "lyra-quitar" nástroje populárního ve Francii a v Anglii od konce 18. stol. Zde v honosném provedení z počátku 19. stol. Rozměr 105x42x12cm. Stav C. Poškozená zadní rezonanční část.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Vydražená cena: 26 000 Kč