A75/206
LYRA
Francie?
1800 - 1820
Vzácný exemplář nástroje tzv "řecké" lyry, zvané též "lyra-quitar" nástroje populárního ve Francii a v Anglii od konce 18. stol. Zde v honosném provedení z počátku 19. stol. Rozměr 105x42x12cm.
Stav C.
Poškozená zadní rezonanční část.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Vydražená cena: 26 000 Kč
Vydražená cena: 26 000 Kč