A75/211
VELŠSKÁ TROJHARFA
1.pol. 19. stol.
Sloup a krk z dubu a ořechu, fasetovaný korpus se smrkovou rezonanční deskou, struny natažené v trojici, bez pedálu, později zlaceno s chybějícími částmi, nutná revize. Rozměr 193x75x50 cm.
Stav C.
Částečně poškozené plochy zlacení.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč