Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Velšská trojharfa

A75/211

VELŠSKÁ TROJHARFA

1.pol. 19. stol.
Sloup a krk z dubu a ořechu, fasetovaný korpus se smrkovou rezonanční deskou, struny natažené v trojici, bez pedálu, později zlaceno s chybějícími částmi, nutná revize. Rozměr 193x75x50 cm. Stav C. Částečně poškozené plochy zlacení.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč