A75/212
KNIHOVNA LUDVÍK XV
Severní Francie
18. stol.
Prosklená dvoudveřová vitrina dýhovaná ořechem, mahagonem a palisandrem, intarzie. 205x152x44 cm.
Stav restaurováno.
Některé konstrukční prvky doplněny později..
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Vydražená cena: 25 000 Kč
Vydražená cena: 25 000 Kč