A75/217
SKŘÍŇOVÝ SEKRETÁŘ
Střední Evropa
2. pol. 19. stol.
Skříň se čtyřmi zásuvkami a sekretářem s výklopnou čelní deskou pod horní zásuvkou. Korpus z měkkého dřeva dýhován ořechovou kořenovou dýhou. Interiér sekretáře z mahagonu, zdoben páskovou intarzií. Středová schránka uzamykatelná na klíček. Horní zásuvka přes celou šíři vnitřního prostoru, zbylé zásuvky samostatné. Rozměr 180x92x46 cm.
Stav C.
Chybí některé lišty, poškozené a nepůvodní kování, chybí klíč..
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč