Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Brněnský pohár a keramická láhev

A75/300

↑ Zpět na položky »

BRNĚNSKÝ POHÁR A KERAMICKÁ LÁHEV

Morava, Brno, 15. - 16. stol.
Pozdně gotický užitný pohár na nožce, keramika šedého zbarvení, dutá nožka se směrem dolů se rozšiřuje, na výduti jednoduchý žlábkovaný dekor. Láhev baňatého tvaru s krátkým úzkým hrdlem z šedé nezdobené keramiky. V. 13 cm a 16,5 cm. Neznačeno. Stav odpovídající stáří.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč

↑ Zpět na položky »