A75/300
BRNĚNSKÝ POHÁR A KERAMICKÁ LÁHEV
Morava, Brno, 15. - 16. stol.
Pozdně gotický užitný pohár na nožce, keramika šedého zbarvení, dutá nožka se směrem dolů se rozšiřuje, na výduti jednoduchý žlábkovaný dekor.
Láhev baňatého tvaru s krátkým úzkým hrdlem z šedé nezdobené keramiky.
V. 13 cm a 16,5 cm.
Neznačeno.
Stav odpovídající stáří.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč
Vydražená cena: 5 500 Kč