A75/303
HABÁNSKÝ TALÍŘ
Západní Slovensko, 1700
Hlubší kruhový talíř se širokým plochým okrajem, habánská fajáns, bělavá poleva, na okraji zdobeno malbou vysokožárnými barvami (s manganovou kresbou) s motivem věnce ze zelených lístků s iniciálami "MI:" a letopočtem "1700". Talíř je zezadu opatřen montáží k zavěšení na stěnu.
Ø 32,5 cm.
Neznačeno.
2 vlasové praskliny na okraji, drobné oděrky, krakelovaná glazura, jinak velmi dobrý stav.
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Vydražená cena: 120 000 Kč
Vydražená cena: 120 000 Kč