A75/306
DVOUUCHÁ MÍSA
Morava, Vyškov, okolo 1850
Hlubší kruhová mísa se dvěma uchy, fajáns, bílá krakelovaná glazura, kobaltem s manganovými akcenty malovaný motiv ukřižovaného Krista s florálními motivy po stranách, okraj vyplněn ornamentálním dekorem.
Ø 30,5 cm.
Neznačeno.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč