A75/311
DŽBÁN S CÍNOVÝM VÍKEM
Dolní Rakousko, 19. stol.
Fajánsový džbán hruškovitého tvaru, na bělavé polevě pestře malovaný motivem Madony z Mariazell na pohledové straně a květinovými motivy okolo, na patce a širokém páskovém uchu cínová montáž, víko na pantu s kulovitou palečnicí a jemnými "šrafovanými" bordurami.
V. 29,5 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč