Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Džbán s cínovým víkem

A75/311

DŽBÁN S CÍNOVÝM VÍKEM

Dolní Rakousko, 19. stol.
Fajánsový džbán hruškovitého tvaru, na bělavé polevě pestře malovaný motivem Madony z Mariazell na pohledové straně a květinovými motivy okolo, na patce a širokém páskovém uchu cínová montáž, víko na pantu s kulovitou palečnicí a jemnými "šrafovanými" bordurami. V. 29,5 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč