A75/426
NÁUŠNICE SE SAFÍRY A DIAMANTY
Náušnice ze žlutého zlata (ca 2,80 g) a stříbra (ca 1,20 g), osazené dohromady ca 140 drobnými diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,96 ct a na konci safírem ve tvaru kapky (dohromady ca 24,85 ct). Značeno ryzostními čísly. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 925/1000. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 9,00 g, d. 5,5 cm.. Stav A.
Vyvolávací cena: 27 000 Kč