Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Zlatý závěs se safíry a diamanty

A75/427

ZLATÝ ZÁVĚS SE SAFÍRY A DIAMANTY

Závěs z bílého zlata, osazený 18 safíry různých velikostí, oválného a kruhového brusu a 34 diamanty různých velikostí o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,5 ct. Značeno ryzostním číslem. Etuje. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 10,35 g, z toho Au ca 5 g, ca 2,5x1,9x1,2 cm.. Stav A.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč